מלקוחותינו

למנהלי 'קבוצת שני-שניר' הצלחות מוכחות של פיתוח ויישום מודלים לשיווק ומכירות אשר הוטמעו בהצלחה בארגונים רבים בתחום הגיל השלישי.

להלן בין המובילים שבהם:

לקוחות שני - משען רשת הדיור המוגן הגדולה בישראל

 

"משען", רשת הדיור המוגן הגדולה בישראל, הוקמה ב-1931 על ידי ההסתדרות הכללית ומשמשת עד היום כגוף המרכזי המקדם את פעילותה החברתית של ההסתדרות החדשה.

הרשת מובילה מאבקים לשיפור איכות חיי הגמלאים ולשמירה על זכויותיהם, ומפתחת שירותים מתקדמים לרווחתם.

 

          לקוחות שני - עמל סיעודית

קבוצת עמל הוקמה בשנת 1984, והיא מהחברות הגדולות והמובילות בישראל בתחום הסיעוד. הקבוצה שמה לה למטרה ללוות את בני האדם הזקוקים לעזרה פיזית או נפשית, בדרך לאיכות חיים. עמל עוסקת במגוון תחומים בענף הטיפול והסיעוד ומציעה קשת של פתרונות: מטפלים ועובדים זרים, רשת בתים סיעודיים ומרכזים גריאטריים, ת.ל.מ. - רשת ארצית לטיפול פסיכולוגי, ייעוץ, אבחון ומרכז הכשרה, תוכנית ידיד נפש לשיקום נפגעי נפש בקהילה, קהילות תומכות לנכים, מלונית החלמה לאחר אשפוז או ניתוח ועוד.

        

 

         לקוחות שני - בית בלב

    

בית בלב, הרשת לגיל המבוגר מקבוצת מכבי שירותי בריאות, הינה רשת מנוסה ומקצועית במתן שירותי דיור ואישפוז לאוכלוסיה המבוגרת ולאוכלוסיות בעלות מגבלות תפקודיות ובריאותיות. הרשת פרושה ברחבי הארץ ומיועדת לחברי כל קופות החולים.

לאחרונה, נפתח מרכז רפואי חדש בצפון הארץ, בעיר נשר, אשר מציג סטנדרטים חדשים של רפואה המשכית. המרכז מאובזר בציוד החדיש ביותר, מעסיק את הרופאים הבכירים ביותר ומעניק שירותים מגוונים ברמה הגבוהה ביותר.

 

 

    לקוחות שני - ארגון עולי אירופה

 

ארגון עולי מרכז אירופה חיפה ('חברת בתי הורים') מהווה חלק אינטגראלי של אירגון עולי מרכז אירופה הארצי.

הארגון מפעיל חמישה בתים באזור חיפה: בית הורים "ראשוני כרמל", בית הורים "פסגת אחוזה", בית הורים "פסגת חן", מעון "רעות" התשבי, מעון "רעות" קריית-ביאליק.

הארגון מתבסס על מוניטין של 77 שנה בתחום הטיפול באוכלוסיית גיל הזהב, הן בקהילה והן בבתי ההורים.

 

 

       לקוחות שני - חמה - ארגון יוצאי מרכז אירופה

 


למעונות אירופה ישראל היסטוריה עשירה בכל הקשור לדיור למבוגרים בגיל הזקנה.
מיטב אנשי המקצוע בתחום, עם ניסיון מצטבר של עשרות שנים, יצרו רשת של בתים ההולכים ומשתבחים עם הזמן. הרשת מציעה לדייריה שרותים ופעילות ענפה ומפעילה שני בתים בתל-אביב, רמת-חן: בית הורים ע"ש אניטה מילר ובית הורים ע"ש פינחס רוזן ובית אחד בירושלים: בית הורים ע"ש זיגפריד מוזס.

 

 

 

 

  קבוצת שני שניר - החברה המובילה בישראל בשיווק ומכירות במיקור חוץ 

Tel:    1-800-33-00-13    l     Fax:   03-7256147   l   Email: contact@shanisnir.co.il    
      כל הזכויות שמורות  ©  2012